Przyszłościowe czyszczenie części przemysłowych

sektor przemysłowy, parts2clean 2019, targi © deutsche messe

Udostępnij:

W świetle takich trendów jak elektromobilność, autonomiczne pojazdy, lekka konstrukcja, miniaturyzacja, automatyzacja i digitalizacja sektor przemysłowy stoi przed nowymi wyzwaniami. Parts2clean 2019 pokazuje, jak można sprostać tym wyzwaniom. W dniach od 22 do 24 października 2019 r. w centrum wystawowym w Stuttgarcie odbędą się kolejne targi części przemysłowych i czyszczenia powierzchni.

Widoczne zmiany zmuszają przedsiębiorstwa biznesowe do przeglądu istniejących procesów i kwestionowania starych sposobów działania. – Parts2clean to idealne miejsce dla firm, które gromadzą informacje potrzebne do pozytywnych zmian – mówi Olaf Daebler, globalny dyrektor działu parts2clean w Deutsche Messe. – Jako globalne miejsce spotkań dla przemysłu wydarzenie nie tylko pokazuje najnowsze osiągnięcia technologiczne w częściach przemysłowych i czyszczeniu powierzchni, ale także podkreśla kluczowe trendy i oferuje najlepiej dopasowane rozwiązania – dodaje. Potwierdza to lista wystawców, na której znajdują się praktycznie wszyscy liderzy rynku i technologii z każdej kategorii wystaw. Parts2clean to doskonała okazja do zaprezentowania swoich najnowszych produktów i innowacji.Asortyment najnowocześniejszych rozwiązań pozwala odwiedzającym z wielu sektorów znaleźć potrzebne informacje szybko i łatwo. Niektórzy poszukiwać będą inżynierii procesowej, aby skutecznie usuwać cząstki stałe lub zanieczyszczenia w celu spełnienia nowych, bardziej surowych norm. Inni będą bardziej zainteresowani technologią czyszczenia części wykonanych z nowych materiałów lub o bardzo złożonej geometrii. Popularnością cieszą się też rozwiązania do kontroli i monitorowania procesów czyszczenia, płukania i suszenia, a także systemy do sprawdzania oraz ilościowego określania stopnia czystości.

Ważnym zagadnieniem poruszanym podczas targów będzie również inteligentna integracja procesów czyszczenia w sieciowych środowiskach produkcyjnych i rozwiązania w chmurze, które umożliwiają pobieranie dużych ilości informacji w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Na przykład tematem forum QSREIN 4.0 będzie przyszłość zarządzania procesami w czyszczeniu części na bazie wody.

Źródło: Deutshe Messe 

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również