Q-Safe wchodzi na rynek europejski

©

Udostępnij:

Nowy, ogólnoeuropejski producent środków ochrony osobistej, firma Q-Safe, ogłosiła wejście na 19 europejskich rynków. Q-Safe oferuje kompletne rozwiązania w zakresie środków ochrony osobistej dla z pracowników sektora produkcyjnego i przemysłowego, które będą początkowo dostępne wyłącznie poprzez firmę Brammer - europejskiego dystrybutora produktów i usług do utrzymania ruchu.

Firma Q-Safe oferuje kompletny asortyment produktów z zakresu środków ochrony osobistej i BHP, które będą początkowo dostępne wyłącznie za pośrednictwem firmy Brammer. To ponad 200 produktów, które cechuje doskonały stosunek jakości do ceny w 6 podstawowych kategoriach ochrony osobistej pracowników.

Produkty Q-Safe są skierowane do użytkowników, pracujących w sektorze produkcyjnym i przemysłowym. Oferta stanowi idealne połączenie szerokiej gamy produktów, ochrony oraz doskonałego stosunku jakości do ceny. To sprawdzone i wydajne rozwiązania dla klientów, którzy chcą zmniejszyć całkowite koszty zakupów bez ryzyka zmniejszenia bezpieczeństwa pracowników.www.brammer.pl

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również