Rada Nadzorcza powołała nowy Zarząd PGNiG SA

©

Udostępnij:

Rada Nadzorcza PGNiG SA podczas posiedzenia 30 grudnia 2013 roku zakończyła postępowanie kwalifikacyjne.  Decyzją Rady Nadzorczej Prezesem Spółki został Mariusz Zawisza, który obejmie stanowisko 1 stycznia 2014 roku.

Rada Nadzorcza powołała na Członków Zarządu PGNiG SA na nową kadencję: Jerzego Kurellę na stanowisko Wiceprezesa ds. Handlowych, Jarosława Bauca na stanowisko Wiceprezesa ds. Finansowych, Zbigniewa Skrzypkiewicza na stanowisko Wiceprezesa ds. Poszukiwań i Wydobycia oraz Andrzeja Parafianowicza na stanowisko Wiceprezesa ds. Korporacyjnych.Zarząd został powołany na trzyletnią kadencję, która rozpocznie się 30 grudnia 2013 roku i potrwa do 30 grudnia 2016 roku.Jednocześnie Rada Nadzorcza zdecydowała o odwołaniu obecnego składu Zarządu PGNiG SA.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również