Radiografia i tomografia w jednym

© YXLON

Udostępnij:

 

Najnowsze urządzenie FF35 CT firmy YXLON łączy w sobie funkcjonalność radiografii cyfrowej oraz tomografii komputerowej.

Posadowione na granitowej konstrukcji z 6-osiowym układem umożliwia uzyskanie obrazów w wysokiej rozdzielczości. Mimo niewielkich rozmiarów pozwala na skanowanie przedmiotów o wymiarach o 300 × 500 mm i wadze do 30 kg. Regulacja odległości obiekt-detektor w zakresie do 930 mm daje możliwość uzyskania dużych powiększeń geometrycznych, a tym samym wykrywalność wad z dokładnością do 0,6 μm. FF35 CT jest wyposażony w lampę z mikroogniskiem (225kV lub 190kV) oraz oprogramowanie Volume Graphics GmbH. Oferuje m.in. możliwość analizy wad i wtrąceń, wymiarów i geometrii, grubości i orientacji włókien kompozytu, a także porównanie modelu z danymi CAD.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również