Raport KGHM wyróżniony

Preview
KGHM
Reklama
Reklama

KGHM został wyróżniony tytułem „The Best of The Best” za publikację modelowego raportu rocznego za 2014 rok. To nagroda dla firm, które trzeci raz z rzędu otrzymują najwyższe oceny w konkursie na najlepszy raport roczny. Celem konkursu jest promowanie wiarygodnej i rzetelnej komunikacji z interesariuszami wśród spółek giełdowych.

W konkursie premiowane jest raportowanie zintegrowane, czyli takie, które oprócz danych finansowych uwzględnia informacje dotyczące środowiska naturalnego, społeczności lokalnych i ładu korporacyjnego. Potrzeba dzielenia się tymi danymi wynika z postulatu jawności działań każdej firmy, a w szczególności spółek notowanych na giełdzie. Raport zintegrowany to zatem nie tylko informacja o przychodach i zyskach danej firmy w konkretnym okresie, ale przede wszystkim skondensowany obraz oddziaływania tej firmy na szeroko pojęte otoczenie zewnętrzne i wartości, jakie dzięki temu powstają.

Reklama

Konkurs na najlepszy raport roczny, organizowany przez Instytut Rachunkowości i Podatków, odbył się w tym roku po raz dziesiąty. Wręczenie nagród miało miejsce 15 października 2015 roku w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Podczas uroczystości wyróżnienie specjalne, przyznawane przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów, odebrała Ludmiła Mordylak, wieloletnia Dyrektor Naczelna Centrum Usług Księgowych i Główna Księgowa KGHM, będąca obecnie na emeryturze.

Reklama

Źródło: KGHM

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama