Rekordowe zainteresowanie KOMPOZYT-EXPO® 2015

Preview
Targi w Krakowie
Reklama
Reklama

 

Mimo że od krakowskich targów KOMPOZYT-EXPO® 2015 dzieli nas kilka miesięcy, to już dzisiaj tegoroczną edycję należy uznać za wyjątkową. Jeszcze nigdy na tak wczesnym etapie targi nie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem. 56% zaplanowanej powierzchni wystawienniczej zostało już zajęte, a swój udział potwierdziły czołowe firmy z Polski i zagranicy. Bez wątpienia 25 i 26 listopada 2015 r. to dwa najważniejsze dni dla branży kompozytów w naszym kraju.

Targi KOMOPOZYT-EXPO® dzięki zaangażowaniu przedstawicieli świata biznesu oraz naukowców każdego roku prezentują aktualne trendy w branży oraz promują kompozyt jako materiał konstrukcyjny. Służy temu nie tylko wystawa Kompozyt Art Gallery, gdzie wystawcy prezentują najciekawsze zastosowania z wykorzystaniem kompozytu, ale także akcje specjalne. Na targach powstało m.in. ogromne serce w kształcie skarbonki przekazane krakowskiemu sztabowi WOŚP, w hali prezentowano także jedyny w Polsce motoszybowiec.

Reklama

Jesienią będzie można poznać osiągnięcia studentów AGH, którzy właśnie wrócili do Krakowa z medalami zdobytymi na prestiżowych zawodach dla pasjonatów lotnictwa – SAE AeroDesign West w Kalifornii. W drodze na podium pokonali ponad 70 zespołów z całego świata, a ich sukces tkwi przede wszystkim w umiejętnym zastosowaniu kompozytów. Ponadto tegoroczny program seminaryjny będzie wyjątkowo bogaty. Eksperci z Polski i zagranicy będą podejmować takie zagadnienia, jak m.in.: obliczenia i badania konstrukcji kompozytowych, czy wytwarzanie i właściwości (bio)kompozytów.

 

Reklama

6. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® odbędzie się 25-26 listopada 2015 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.

 

Więcej informacji na stronie www.kompozyty.krakow.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama