Remmert zaprasza na targi EuroBLECH 2018

© Remmert

Udostępnij:

Firma Remmert, producent automatyki i systemów magazynowych, podczas zbliżających się targów EuroBLECH 2018 zaprezentuje nowoczesne rozwiązania automatyzacji w przetwarzaniu blach.

Ekspert intralogistyki poszerza swoje doświadczenie w dziedzinie inteligentnych rozwiązań w zakresie przepływu materiałów i zaprezentuje przełomową koncepcję w pełni zautomatyzowanego sortowania laserowo gotowych części.Na stoisku firmy Remmert (hala 12, stoisko D76) zaprezentowane zostanie również rozwiązanie Basic Tower, czyli kompaktowy system magazynowy do składowania niewielkich ilości elementów.

Podczas targów EuroBLECH będzie można spotkać się i porozmawiać z ekspertami niemieckiej firmy nt. przepływu materiałów, pionierskich koncepcji i rozwiązań związanych z automatyzacją przetwarzania blach.

Źródło: Remmert

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również