Reznor wkracza na polski rynek

© Reznor

Udostępnij:

Firma Reznor została założona w 1888 roku przez wynalazcę George’a Reznora, po tym jak opracował on grzejnik gazowy z reflektorem z miedzi. 

Innowacyjność pozwoliła George'owi Reznorowi stać się jednym z większych graczy w branży HVAC a firma, która do dzisiaj nosi jego imię, produkuje urządzenia i rozwiązania służące wydajnemu ogrzewaniu, chłodzeniu i wentylacji.Branża HVAC zmieniła się w ciągu ostatnich 125 lat. Dziś Reznor tworzy systemy ogrzewania gazowego, ale również wentylacje i klimatyzacje - projektuje i produkuje zespoły nagrzewnic, central wentylacyjnych, agregatów, pomp ciepła i innych urządzeń HVAC mających zastosowanie w budynkach przemysłowych i handlowych.

Od skromnych początków w garażu w małym miasteczku firma znacznie urosła - dzisiaj sprzęt Reznor HVAC jest produkowany w sześciu nowoczesnych fabrykach w Ameryce Północnej i Europie, a jeden z tych obiektów wciąż znajduje się w pobliżu garażu George'a Reznora w Mercer w Pensylwanii.

Źródło: Reznor

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również