Rośnie liczba rejestracji na CastForge

CastForge, odlew © Messe Stuttgart

Udostępnij:

Już 100 firm zgłosiło swój udział w CastForge, czyli targach branży odlewniczej oraz kuźniczej, jakie odbędą się w dniach 5-7 czerwca br. w centrum targowym w Stuttgarcie.

CastForge to pierwsze targi, które są skierowane specjalnie do tej branży. Duże zainteresowanie firm, nie tylko z Niemiec, świadczy, że jest potrzeba również na takie wydarzenie targowe.Firmą z setnym zgłoszeniem okazał się Rosswag, natomiast z 99. Odlewnia Żeliwa Śrem. Jeden z liderów polskiego sektora odlewniczego targi CastForge traktuje jako możliwość zaprezentowania swoich produktów nie tylko na rynku niemieckim, ale w tzw. regionie DACH (Niemcy, Austria i Szwajcaria), który jest dla polskiej firmy niezwykle ważnym rynkiem zbytu.

Na targach CastForge można się spodziewać wystawców oraz zwiedzających z całej Europy. Sporą reprezentację będą mieć Czechy. Josef Hlavinka, prezes czeskiego stowarzyszenia branży odlewniczej potwierdził, że na wspólnym stoisku zaprezentuje się już na pewno ośmiu wystawców z Czech, jednak na targach z całą pewnością będzie dużo więcej wystawców z tego kraju. Nie ma się zresztą co dziwić. Aż 70% produkcji czeskiej branży odlewniczej znajduje nabywców w Niemczech. Logiczne jest więc, że czeskie firmy będą się chciały zaprezentować przed potencjalnymi klientami.

Źródło: Messe Stuttgart

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również