Rośnie liczba wystawców na targach PSE Europe 2017

© PSE 2017

Udostępnij:

Pierwsza Międzynarodowa Wystawa Rozwiązań Poliuretanowych PSE Europe 2017 odbędzie się 27-29 czerwca przyszłego roku. Do tej pory swój udział potwierdziło 50 producentów i wystawców, którzy przedstawią w niemieckim Monachium swoje najnowsze aplikacje dla przemysłu.

Wśród firm, których z pewnością nie zabraknie w trakcie wystawy jest Concentrol z Hiszpanii, Foam Supplies Inc ze Stanów Zjednoczonych, Impianti Oms SpA z Włoch, czy też Jiahua Chemicals Inc. z Chin. 



Nowa koncepcja wystawy będzie zawierać wiele pokazów na żywo związanych z poliuretanem. Najważniejszym celem targów PSE Europe 2017 będzie pakazanie ogromnego potencjału tego materiału w rozwoju gospodarki i szerokich możliwości zastosowania w różnych branżach przemysłu: motoryzacji, budownictwa, urządzeń elektrycznych, obuwia, mebli, transportu oraz produkcji i pakowaniu.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć różnego rodzaju maszyny, urządzenia i instalacje związane z poliuretanem oraz konkretne usługi przemysłowe. PSE Europe 2017 skierowane jest do specjalistów z wszystkich sektorów przemysłu.

Firmy zainteresowane prezentacją swojego stoiska mogą zgłosić się do organizatora poprzez stronę internetową www.pse-europe.com.



Źródło: Materiał organizatora

Udostępnij:

Drukuj



MM




TOP w kategorii






Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również