Różnorodne rozwiązania Bauer Group na targach Fachpack 2019

Beumer Group, opakowania, targi Fachpack, transport towarów, foliomat © Beumer Group

Udostępnij:

Poblematyka opakowań to główny temat okresu jesiennego w Norymberdze. W centrum targowym, od 24 do 26 września odbędą się targi Fachpack. Jako producent kompletnych rozwiązań Beumer Group prezentuje skrojone na miarę urządzenia do transportu towarów konsumpcyjnych, materiałów budowlanych lub produktów chemicznych.

Na stoisku 246 w hali 4 BEUMER Group zaprezentuje całą swoją kompetencję w technice pakowania. Producent kompletnych urządzeń dostarcza wszystko "pod klucz": klient kontaktuje się tylko z jednym partnerem biznesowym bez pośredników. Eksperci optymalnie projektują wydajność poszczególnych maszyn i komponentów oraz nadrzędnego układu sterowania. Klient otrzymuje kompletną linię pakującą o optymalnej przepustowości.Dostosowanie do lini pakujących

Materiały sypkie jak cement lub materiały budowlane i inne sproszkowane towary przemysłowe linia Beumer fillpac R napełnia sprawnie i łagodnie w worki. Mogą to być materiały o różnorodnej strukturze – od drobnoziarnistej do gruboziarnistej. Możliwe są worki różnego typu i formatu jak płaskie worki wentylowe i worki wentylowe z dnem. Beumer Group oferuje dla obrotowej maszyny napełniającej, pracującej na zasadzie turbiny, również nakładarkę worków Beumer bag placer i magazyn wiązek worków. 

W przemyśle chemicznym i petrochemicznym znajduje zastosowanie wysokowydajna linia do formowania, napełniania i zgrzewania Beumer fillpac FFS. Formuje ona worki z konfekcjonowanego rękawa foliowego PE, napełnia je produktem klienta, a następnie zgrzewa worki. Beumer oferuje tę linię zarówno w wersji o wydajności do 2600 worków na godzinę, jak i o niższej przepustowości do 1800 lub 2500 worków na godzinę. Zależnie od wymagań klienta możliwy jest wybór odpowiedniej klasy wydajności z tej rodziny produktów. Beumer fillpac R i BEUMER fillpac FFS są wyposażone w specjalny system ważenia. Zapewnia on stale precyzyjną ilość napełnianego produktu.Ekonomiczny foliomat

Sercem linii pakujących jest wysokowydajny foliomat Beumer stretch hood. Na przykład w centrach logistycznych przechowujących różne produkty pokrywa on chaotycznie spaletyzowane jednostki towarowe wysoce rozciągliwym kapturem elastycznym, a także napełnione i spaletyzowane worki, kartony ze środkami piorącymi, wiaderka z farbami lub beczki, które są ustawione na paletach. Skutecznie chroni to towar przy przeładunku i składowaniu na zewnątrz przed wpływami atmosferycznymi jak słońce, brud i wilgoć. Ma to istotne znaczenie, ponieważ operatorzy muszą niezawodnie przetransportować towary do odbiorców w nienagannym stanie.

Źródło: Beumer Group

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również