Rozstrzygnięto konkurs na targach Fastener Poland 2019

Preview
Fastener Poland
Reklama
Reklama

Wyłoniono laureatów konkursu towarzyszącego Międzynarodowym Targom Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener Poland na najlepsze produkty prezentowane na targach. Eksperci oceniali​ nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych oraz estetykę wykonania.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem dr hab. inż. Jacka Muchy, Politechnika Rzeszowska postanowiła przyznać następujące nagrody: w kategorii łączniki.

Reklama

• Główna Nagroda w Konkursie Targowym w kategorii łączniki dla firmy S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczneza Lock One, Producent: Advanex;w kategorii systemy montażu 

• Nagroda w Konkursie Targowym w kategorii systemy montażu dla firmy Mocujemy.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  za system mocujący Master - Plate Producent: Specialinsert Srl;

• Nagroda w Konkursie Targowym w kategorii systemy montażu dla firmy B&H Mikromed za system mocujący „Integracja"

Reklama

- Otrzymaliśmy Dużego Smoka w kategorii: „Łączniki” za produkt o nazwie „Lock One”. Jest to blokadka do połączeń gwintowanych. Ten produkt uniemożliwia odkręcanie się śrub i nakrętek w połączeniach rozłącznych. Jest wiele produktów alternatywnych, jednak nasz jest dodatkowo ekologiczny. Nasz produkt wytworzony jest ze stali i nie posiada dodatków z tworzyw sztucznych i innej chemii. Jedynym kosztem ekologicznym jest wytworzenie tej stali. Jednak są to marginalne straty dla środowiska. Nagroda jest dla nas wyróżnieniem. Zwraca uwagę naszych klientów oraz konkurencji – mówi Adam Paczuski, dyrektor handlowy firmy S.T.M Systemy i Technologie Mechaniczne.

Preview

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w Targach Fastener Poland. Wystawiamy się na nich już drugi raz i odnosimy wrażenie, że podczas tej edycji jest znacznie więcej klientów i odwiedzających niż w zeszłej edycji. Oczywiście wiąże się to z tym, że te Targi Fastener Poland są coraz bardziej znane w Polsce i na świecie. Dziś otrzymaliśmy nagrodę Małego Smoka za system mocujący Integracja”. Będzie ona dla nas motywacją do dalszego projektowania implantów do osteosyntezy, do tworzenia nowych konstrukcji, które projektujemy wspólnie z lekarzami – mówi Jerzy Dybich, wiceprezes firmy BHH Mikromed oraz inżynier R&D w BHH Mikrohuta.

Źródło: Fastener Poland

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama