Rozszerzenie programu Solid Edge for Startups na cały świat

© Siemens

Udostępnij:

Siemens PLM Software rozszerzył dostęp do programu "Solid Edge for Startups" w ślad za pomyślnym wdrożeniem jego wersji pilotażowej w USA. Obecnie program Solid Edge for Startups jest dostępny dla firm rozpoczynających działalność na całym świecie.

Solid Edge for Startups jest programem skierowanym do bardzo małych przedsiębiorstw (VSB) na wczesnym etapie działalności, które mogłyby nie mieć możliwości zakupu oprogramowania CAD w inny sposób. W przeciwieństwie do programów oferowanych przez konkurencję w ramach programu przedsiębiorstwa rozpoczynające działalność nie muszą wprowadzać ani planować wprowadzenia fizycznego produktu, aby się do programu zakwalifikować.Kandydaci muszą spełniać następujące kryteria:

  • muszą być osobami prawnymi prowadzącymi działalność przez okres nie więcej niż trzech lat
  • muszą posiadać mniej niż 1 mln dolarów finansowania
  • roczne przychody muszą być niższe niż 1 mln dolarów
  • mogą prowadzić działalność w dowolnej branży i mieć dowolną postać prawną
  • mogą zgłosić się do udziału w programie ponownie, jeżeli nadal spełniają wszystkie powyższe kryteria.

Przedsiębiorstwa, rozpoczynające działalność i spełniające kryteria kwalifikacyjne, mogą zarejestrować się darmowo na stronie www.siemens.com/plm/startup.

Źródło: Siemens

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również