Rusza rejestracja na Mistrzostwa Polski Lutowników 2020

Mistrzostwa Polski w lutowaniu © Renex

Udostępnij:

Już 15 września br. rozpoczną się zapisy zawodników na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020. To już piąta edycja tych zawodów, które w tym roku odbędą się w Nadarzynie podczas targów Warsaw Industry Week w dniach 3-5 listopada 2020.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – RENEX Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało już ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej. Organizatorem wydarzenia od samego początku jest RENEX Group, która w tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo.

Jak zapowiadają organizatorzy, dzięki nawiązaniu tej współpracy dla uczestników oznacza to jeszcze więcej emocji i atrakcji w jednym miejscu.Zapisy będą prowadzone w dwóch kategoriach:

1. Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – zapisy skierowane do uczniów i studentów szkół;
2. Mistrz Polski w Lutowaniu - zapisy kierowane do przedstawicieli firm przemysłu elektronicznego.

Oprócz nagród pieniężnych Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski w lutowaniu, zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów wyjazdu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata w Lutowaniu. Przypomnijmy, że Grzegorz Szymańczuk, Mistrz Polski z 2017 r. zdobył tytuł Mistrza Europy.

Źródło: Renex

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategorii


#Wydarzenia

lutowanie mistrzostwa


MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również