Ruszyła budowa nowej siedziby R&D Tech Emmegi

R&D Tech Emmegi © R&D Tech Emmegi

Udostępnij:

24 stycznia br. w Zielonej Górze w Strefie Aktywności Gospodarczej wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej siedziby spółki R&D Tech Emmegi. W ramach nowego projektu, na działce o powierzchni 3.001 mkw, powstanie zakład projektowania, produkcji i dostarczania małych maszyn, jak i linii produkcyjnych do obróbki profili z PCV, aluminium i stopów lekkich stali.

Decyzja o budowie nowej siedziby podyktowana jest lepszymi warunkami obsługi klientów pod względem jakości, szybkości działania oraz poszerzania palety świadczonych usług. Istotna jest również możliwość prezentacji urządzeń, prowadzenia różnego rodzaju szkoleń, konferencji, seminariów itp. Dodatkowo w nowej siedzibie znajdować się będzie laboratorium, w którym będą wykonywane badania jakości obróbek Nowa siedziba daje również możliwość prezentowania szerokiej palety maszyn. Co więcej, dzięki nowej siedzibie R&D Tech powstaje możliwość przeprowadzania specjalistycznych konfiguracji nowych maszyn oraz remontów centr obróbczych powyżej 10 metrów.Zakończenie inwestycji planowane jest na sierpień 2017 r.

Źródło: R&D Tech Emmegi

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również