Ruszyła rejestracja na konferencję Automotive

Preview
Automotive
Reklama
Reklama

W dniach 6-7.09.2018 w Zakopanem odbędzie się czwarta edycja konferencji Automotive, jednego z największych w Polsce spotkań branży motoryzacyjnej. Partnerem Technologicznym wydarzenia jest firma Siemens.

Czwarta edycja konferencji poświęcona zostanie trendom i wyzwaniom w branży, oraz perspektywom jakie otwierają się przed producentami z sektora automotive w najbliższych latach.

Reklama

Organizatorzy zaplanowali trzy bloki tematyczne:
– Perspektywa 2022 – inwestycje producentów samochodów w Polsce kołem zamachowym dla rozwoju inwestycji u dostawców z sektora TIER1 oraz TIER2.
– Nowe technologie z obszaru industry 4.0 – Czy firmy integratorskie są przygotowane na wyzwania stawiane przez producentów samochodów? Jak wyprzedzić oczekiwania klientów?
– Realia 4.0 w działach wsparcia technicznego – wyzwania dla służb utrzymania ruchu w dobie rewolucji przemysłowej – ochrona danych, współpraca działów IT z działami automatyki przemysłowej, nowe kompetencje pracowników – czy jesteśmy na to gotowi?

>>REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ<<

Partnerem strategicznym konferencji jest Konfederacja Lewiatan – Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły instytucje: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Politechnika Śląska, Politechnika Wrocławska, Polska Izba Motoryzacji, Przemysłowy Instytut Motoryzacji, Urząd Dozoru Technicznego oraz Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar.

Partnerami głównymi konferencji zostały firmy: AIUT, Pepperl&Fuchs, MJ Group oraz Amister. Partnerami konferencji są firmy: Automatech, Festo, Kuka oraz Rittal.

Powiązane firmy

Reklama

Do udziału w konferencji zachęcamy w szczególności:
• kierowników utrzymania ruchu
• kierowników działu konstrukcyjnego
• technologów, inżynierów produkcji i inżynierów procesu produkcyjnego
• osoby odpowiedzialne za zakupy
• osoby odpowiedzialne za planowanie inwestycji

Data i miejsce konferencji: 6-7.09.2018, Zakopane, hotel Nosalowy Dwór www.nosalowy-dwor.eu

Koszt: 890 PLN netto za udział z noclegiem w pokoju jednoosobowym, 690 zł netto za udział z noclegiem w pokoju dwuosobowym lub 500 zł netto za udział bez noclegu.

>>Więcej informacji o konferencji Automotive<<

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama