Ruszyła rejestracja na konferencję ELGOR 2016

© ELGOR 2016

Udostępnij:

ELGOR 2016 to jedna z najważniejszych konferencji branży górnictwa odkrywkowego w naszym kraju.

Już 28-30 września w Szczyrku odbędzie się konferencja ELGOR 2016 skierowana do reprezentantów branży przemysłowej, biznesu i nauki. Udział w niej wezmą między innymi dyrektorzy techniczni, główni inżynierowie, automatycy i elektrycy kopalni odkrywkowych. ELGOR 2016 będzie doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności przydatnych w pracy w branży górniczej. Organizatorzy podkreślają praktyczny wymiar wydarzenia - w programie przewidziane są panele dyskusyjne, warsztaty inżynierskie oraz prezentacja osiągnięć naukowo-wdrożeniowych.Rejestrację na konferencję można dokonać pod poniższym adresem internetowym:

Uczestnicy konferencji mają zagwarantowany udział w wydarzeniu, materiały konferencyjne, atrakcje integrujące, wyżywienie oraz zakwaterowanie zgodne z wybranym rodzajem uczestnictwa. Koszt uczestnictwa to 1000 złotych netto za uczestnictwo z noclegiem w pokoju dwuosobowym, lub 1200 złotych netto za uczestnictwo z noclegiem w pokoju jednoosobowym. Udział w konferencji bez noclegu kosztuje 700 złotych netto. Osoby rejestrujące się przed 1 września otrzymają rabat w wysokości 100 złotych netto.

- Węgiel brunatny to paliwo najmniej podatne na wahania cen, mające znaczenie w utrzymywaniu bezpieczeństwa energetycznego Polski. Dodatkowo, warto podkreślić, że polska energetyka oparta jest prawie w 95% na własnych surowcach energetycznych – mówi Robert Wojniak, pomysłodawca konferencji ELGOR. – Pomimo trudnej sytuacji w branży, związanej z obniżeniem cen surowca na rynkach światowych, należy podkreślić, że rentowność kopalń w perspektywie długoterminowej nie jest zagrożona i konieczna jest stała troska o konkurencyjność polskiego górnictwa odkrywkowego, zwiększanie poziomu automatyzacji wydobycia, obniżanie kosztów i poprawę bezpieczeństwa oraz warunków zatrudnionych. Stąd właśnie konieczność spotkań branżowych takich jak konferencja ELGOR, które wspierają wymianę myśli i doświadczeń – dodaje Robert Wojniak.

Konferencja organizowana jest pod auspicjami Instytutu Górnictwa Odkrywkowego Poltegor oraz pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Energii, Politechniki Wrocławskiej oraz Wyższego Urzędu Górniczego. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest firma Siemens.

Partnerami Głównymi Konferencji są Actemium BEA Polska, Centrum Elektryczne ANIA, Revico i Elektromontaż Lublin, Partnerami: Helukabel, Merrid Controls, Lapp Kabel, PROCOM SYSTEM, Prysmian Group oraz Technokabel. Patronat branżowy nad konferencją objęło PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również