Ruszyła rejestracja na konferencję Safety Automation

Safety automation ©

Udostępnij:

Konferencja Safety Automation jest bezpośrednią kontynuacją wcześniej organizowanych Konferencji Bezpieczeństwa Maszyn, Urządzeń i Instalacji Przemysłowych.

Tegoroczna edycja odbędzie się 12-13 grudnia br. w Kielcach. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest stowarzyszenie Klub Paragraf 34, Partnerem Technologicznym - Siemens.– Atutem konferencji jest bogactwo tematów: od metodologii zapewniania zgodności maszyn z wymogami minimalnymi po cyberbezpieczeństwo instalacji przemysłowych – mówi Wojciech Szczepka z Klubu Paragraf 34. – Do udziału zapraszamy projektantów maszyn, pracowników działów utrzymania ruchu, jakości, inwestycji, oraz kadrę naukową wiodących polskich uczelni technicznych.

Wśród tematów poruszonych na konferencji znajdą się:

  • „Przemysł 4.0 i nowe zagrożenia”
  • „Eksploatacja i bezpieczeństwo maszyn”
  • „Analiza wypadków z udziałem maszyn”
  • „Analiza zmian w normie PN-EN ISO 13849-1 i PN-EN ISO 13850”.

Wśród prelegentów znajdą się natomiast:

  • dr Zygmunt Niechoda, Polski Komitet Normalizacyjny
  • dr Michał Górny, Urząd Dozoru Technicznego
  • Józef Gierasimiuk, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy

Patronat honorowy nad konferencją objął Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Urząd Dozoru Technicznego. Partnerem Merytorycznym konferencji jest Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Technicznego Klub Paragraf 34.

Partnerami Konferencji są firmy Automatech, Baumer, Cert Partner, Pronar oraz Stoltronic. Partnerem Technologicznym jest firma Siemens.

Koszt uczestnictwa wynosi: 590 zł netto za udział z noclegiem w pokoju jednoosobowym, 490 zł netto za udział z noclegiem w pokoju dwuosobowym lub 390 zł netto za uczestnictwo bez noclegu. Koszt obejmuje udział w konferencji, materiały, wyżywienie i zakwaterowanie w Hotelu Binkowski.Źródło: Siemens

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również