Ruszyły targi ITM Polska 2017

ITM Polska 2017 © MM

Udostępnij:

Rozpoczęły się największe targi przemysłowe w Środkowo-Wschodniej Europie. ITM Polska to, jak zwykle, miejsce, w którym świat biznesu łączy się z nauką, a przemysł przenika się z technologią.

Targi ITM Polska to świetna okazja, by z bliska zapoznać się z innowacyjnymi produktami i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. I to nie tylko polskich producentów. Blisko 50% uczestników ITM to firmy zagraniczne. W gronie ponad 17 tysięcy profesjonalistów, jacy są spodziewani na tegorocznej edycji wystawy, będzie można spotkać przedstawicieli kadry zarządzającej, technologów, konstruktorów i projektantów.Dodatkową wartością dla wystawców jest możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych, szkoleniach i pokazach, co pozwala na zdobycie nowej wiedzy, a w konsekwencji uzyskanie przewagi konkurencyjnej.Podczas najbliższej edycji tragów ITM ponownie spotkają się przedstawiciele salonów: HAPE, (hydraulika, pneumatyka, napędy), MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia), METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), SURFEX (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy pochwalą się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w przemyśle. Kiedy? 6-9 czerwca 2017 r. w Poznaniu.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również