Sanok prezentuje bezobsługowe pasy przemysłowe

Sanok Rubber Company, pasy przemysłowe, maszyny przemysłowe © Sanok

Udostępnij:

Pracujące pod dużym obciążeniem maszyny przemysłowe wymagają zastosowania specjalnej jakości pasów. Wieloletnie badania oraz wysokiej jakości materiały zastosowane w produkcji pozwoliły firmie Sanok Rubber Company stworzyć linię bezobsługowych pasów przemysłowych – OptimumPROTM.

OptimumPROTM charakteryzują się wysoką efektywnością (do 70% większe moce znamionowe w porównaniu do pasów w podstawowej wersji jakościowej) przy jednoczesnym zapewnieniu minimalnego wydłużenia w czasie pracy. Mieszanki gumowe na bazie kauczuków chloroprenowych,  dodatkowe wypełnienie tekstylne oraz wysokiej jakości owijka zapewniają znacznie zwiększoną żywotność, dostosowanie do pracy z zewnętrzną rolką napinającą oraz wytrzymałość na odkształcenia i ściskanie.Dzięki zastosowaniu kordu poliestrowego wszystkie pasy OptimumPROTM wykonanie są w tolerancji L=L, a co za tym idzie mogą być kompletowanie w zespoły pasowe bez konieczności mierzenia. OptimumPROTM charakteryzują się wysoką efektywnością (do 70% większe moce znamionowe w porównaniu do pasów w podstawowej wersji jakościowej) przy jednoczesnym zapewnieniu minimalnego wydłużenia w czasie pracy. Mieszanki gumowe na bazie kauczuków chloroprenowych,  dodatkowe wypełnienie tekstylne oraz wysokiej jakości owijka zapewniają znacznie zwiększoną żywotność, dostosowanie do pracy z zewnętrzną rolką napinającą oraz wytrzymałość na odkształcenia i ściskanie. Dzięki zastosowaniu kordu poliestrowego wszystkie pasy OptimumPROTM wykonanie są w tolerancji L=L, a co za tym idzie mogą być kompletowanie w zespoły pasowe bez konieczności mierzenia.Źródło: Sanok

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również