ScanTape - przenośne urządzenie do wymiarowania paczek i palet

©

Udostępnij:

Nowe, przenośne urządzenie do wymiarowania CSN110 ScanTape METTLER TOLEDO to mobilny system swobodnie mieszczący się w dłoni i umożliwiający dokładny pomiar paczek i palet w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki programowalnej funkcji zbierania danych i łatwemu transferowi za pośrednictwem łącza Bluetooth uzyskuje się oszczędność czasu i pieniędzy, jak również zmniejszenie liczby błędów człowieka.

METTLER TOLEDO ogłasza premierę nowego, funkcjonalnego urządzenia do wymairowania paczek i palet — CNS110 ScanTape. System ScanTape, stosowany zamiast tradycyjnej taśmy mierniczej w branży transportowej i logistycznej, eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania danych i zapewnia łatwość obsługi i dokładność działania. Zaoszczędzony czas może znacznie zwiększyć produktywność, co jest ważną korzyścią w procesie planowania załadunku i naliczania należności w branżach, gdzie zysk bezpośrednio wynika z ilości przetworzonych towarów.System ScanTape stanowi doskonałe usprawnienie procedury pomiaru, bez dokumentacji papierowej i przydatne na każdym etapie procesu transportu towarów. To idealne rozwiązanie w przypadku odbioru lub zmiany klasyfikacji palet, pozwalające dokładnie naliczać należności w sytuacji, gdy przetwarzane są duże ilości towarów. To również doskonały system dla mniejszych centrów, które planują automatyzację procesu pomiaru bez ponoszenia dużych nakładów finansowych.

ScanTape jest solidnym urządzeniem. Dzięki gumowej osłonie i odporności na upadek z wysokości do 1,5 metra doskonale nadaje się do zastosowań przemysłowych, a zasilanie akumulatorem litowo-jonowym pozwala na dwa dni pracy pod dużym obciążeniem przed kolejnym ładowaniem. Urządzenie wyposażono w Bluetooth i czytnik kodów kreskowych, co daje możliwość bezprzewodowego przesłania pełnego profilu danych paczki z wagi podłogowej, stołowej lub zainstalowanej na wózku widłowym do palmtopa, komputera lub drukarki.

Dane mogą być łączone w pakiety lub przesyłane na bieżąco w trybie ciągłego transferu. Możliwość konfiguracji trybów pracy pozwala na zwiększenie wydajności powtarzalnych procedur wymiarowania.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również