Schneider Electric i KROHNE partnerami

© schneider electric

Udostępnij:

Schneider Electric i KROHNE ogłaszają zawiązanie partnerstwa, którego celem jest stworzenie kompletnego rozwiązania do automatyzacji i instrumentacji.

Schneider Electric, globalny specjalista w zarządzaniu energią, oraz KROHNE, wiodący światowy producent i dostawca rozwiązań z zakresu instrumentacji procesów przemysłowych, ogłosiły rozpoczęcie współpracy mającej na celu dostarczenie klientom całościowego rozwiązania łączącego architekturę do automatyzacji procesów PlantStruxure Schneider Electric z produktami z dziedziny instrumentacji oferowanymi przez KROHNE. Otwarta architektura systemów Schneider Electric i spersonalizowana oferta rozwiązań z zakresu instrumentacji firmy KROHNE gwarantują łatwość integracji elementów nowego kompletnego rozwiązania, które umożliwi klientom osiągnięcie wyższego poziomu wydajności energetycznej i produktywności, a także optymalizację procesów.„Jestem przekonany, że połączenie globalnych doświadczeń i specjalistycznej wiedzy Schneider Electric w zakresie zarządzania energią i automatyzacji procesów z doświadczeniami KROHNE jako światowej klasy eksperta w dziedzinie inżynierii zarówno standardowych jak i spersonalizowanych rozwiązań z zakresu instrumentacji, okaże się idealną kombinacją dla naszych klientów" - powiedział Cyril Perducat, dyrektor ds. technicznych w Schneider Electric Industry Business.

Michael Dubbick, jeden z dyrektorów generalnych KROHNE Group dodaje: „Umowa o współpracy ze Schneider Electric oznacza zawiązanie partnerstwa o światowym zasięgu i strategicznym znaczeniu dla KROHNE. W przeszłości współpracowaliśmy już przy realizacji kilku dużych projektów. W oparciu o te doświadczenia, jesteśmy głęboko przekonani, że wiedza i umiejętności, którymi dysponują nasze globalne firmy, w połączeniu z systemem automatyzacji obiektów i zarządzania energią PlantStruxure Schneider Electric, doprowadzą do osiągnięcia wspólnego sukcesu. Partnerstwo stanowi realizację strategii firmy dążącej do osiągnięcia zrównoważonego wzrostu dzięki długoterminowej współpracy z partnerami biznesowymi."

Architektura automatyzacji procesów PlantStruxure firmy Schneider Electric pomaga klientom w osiągnięciu celów związanych ze zwiększeniem produktywności i wydajności energetycznej, kreując spójne środowisko pomiarowe sprawdzające zużycie energii, zbierające dane na temat procesów, wykorzystania zasobów, a także wydajności maszyn i urządzeń. Zadania te mogą być skutecznie realizowane dzięki dostarczanym przez KROHNE zintegrowanym urządzeniom służącym do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia i temperatury, a także analizy danych, zapewniając dostęp do informacji o kluczowym znaczeniu przy monitorowaniu i optymalizacji pracy obiektów przetwarzających materiały ciekłe, gazowe lub stałe.Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również