Ściernice diamentowe i borazonowe

Urdiamant © Urdiamant

Udostępnij:

Firma Urdiamant pokazała na Targach STOM 2017 zaprezentowała najnowsze ściernice diamentowe i borazonowe do produkcji narzędzi z węglika spiekanego i HSS.

Firma Urdiamant zaprezentowała między innymi najnowsze ściernice diamentowe i borazonowe do produkcji narzędzi z węglika spiekanego i HSS (Spoiwo typu Hybryda:Flute-Speed). Głównymi zaletami tego produktu jest wysoka wydajność, łatwe kształtowanie – ostrzenie ścienicy, lepsza powierzchnia obrabianego narzędzia oraz dobra cena w stosunku do żywotności produktu.Firmę Urdiamant charakteryzują specjalistyczne i profesjonalne maszyny produkcyjne i serwisowe. Filia czeskiej firmy Urdiamant w Bielsko-Białej, zajmuje się produkcją specjalistycznych narzędzi do obróbki: materiałów z węglika spiekanego, materiałów utwardzonych z HSS, szkła, ceramiki, elektroporcelany oraz innych. Firma produkuje również narzędzia do wiercenia dla geologii, górnictwa i firm zajmujących się poszukiwaniami nafty i gazu.Źródło: Urdiamant

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również