Seco poszerza popularną linię produktów Jabro-Solid2

Reklama
Reklama

Nowe frezy firmy Seco uzupełniające linię łatwych w użyciu frezów Jabro-Solid2 z węglika spiekanego zapewniają większą trwałość, prędkość i wydajność skrawania w wielu różnych zastosowaniach. Narzędzia do fazowania JS506 i JS509 oraz frezy walcowo-czołowe z serii JS410 i JS450 do obróbki stopów aluminium stanowią najnowsze uzupełnienie Rodzina produktów Jabro-Solid2.

Nowe narzędzia do fazowania - 60-stopniowy JS506 i 90-stopniowy JS509 - cechują się wysoką jakością węglika. Ich konstrukcja uwzględnia zróżnicowaną podziałkę niwelującą drgania i doskonale nadaje się do obróbki w dowolnych warunkach. Frezy zostały pokryte powłoką Siron-A, która zwiększa ich odporność na zużycie termiczne i umożliwia zastosowanie przy wysokiej prędkości skrawania i posuwu, a tym samym pozwala na optymalizację procesu obróbki.

Reklama

Seria JS410, w której skład wchodzą frezy JS412 i JS413, jest przeznaczona do lekkiej obróbki w każdych warunkach, jednak przede wszystkim - do pracy z wrzecionami o niższej prędkości obrotowej lub niższym momencie obrotowym. Specyficzna geometria frezów umożliwia lekkie skrawanie bez drgań.

Seria JS450, obejmująca frezy JS452 i JS453, zapewnia większą wydajność pracy. Charakteryzuje się specjalną mikrogeometrią, powierzchnią styku z fazą 0° i polerowaną powłoką HEMI. To zapewnia maksymalną trwałość narzędzia i prędkość usuwania materiału w każdych warunkach. Wyjątkowy kształt podziałki frezu JS450 ułatwia odprowadzanie wiórów z dala od strefy skrawania.
Linia frezów walcowo-czołowych Jabro-Solid2 z węglika spiekanego zapewnia elastyczność obróbki dowolnych materiałów przy zachowaniu doskonałego stosunku ceny do wydajności.

Powiązane firmy

Reklama

Więcej informacji dotyczących gamy produktów Jabro-Solid2 firmy Seco, w tym także nowych narzędzi do fazowania i frezowania, można znaleźć na stronie internetowej www.secotools.com/jabrosolid2

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama