Seco/Warwick Firmą Produkcyjną Roku

nagorda Seco/Warwick © Seco/Warwick

Udostępnij:

Przyznany firmie Seco/Warwick tytuł to wyróżnienie za wiedzę ekspercką, jaką dysponuje firm, jej innowacyjne technologie i rozwiązania w sektorze produkcji oraz osiągniętą znaczącą dynamikę wzrostu.

Seco/Warwick nie boi się sięgać po rozwiązania IT z najwyższej światowej półki, co zostało zauważone przez kapitułę konkursową. Swoją wiedzą i doświadczeniem przyczyniamy się do rozwoju rynku produkcyjnego i najciekawszych rozwiązań w zakresie Przemysłu 4.0.. Wiemy czym są przełomowe technologie i mamy wizję ich tworzenia oraz zastosowania w produkcji przemysłowej – mówi Paweł Wyrzykowski, prezes zarządu Grupy Seco/Warwick.

Innowacyjne rozwiązania obróbki cieplnej metali projektowane przez Seco/Warwick przyczyniają się do rewolucjonizowania światowego przemysłu metalurgicznego. Seco/Warwick znajduje się w piątce gigantów tej dziedziny, dzięki korzystaniu technologii łamiących zasady oraz stałej współpracy z uczelniami w kraju i zagranicą. Dziś Seco/Warwick może się pochwalić 30 własnymi markami i 50 patentami, dziesiątkami różnych nagród i certyfikatów technicznych i blisko 4000 rozwiązań z odbiorcami w 70 krajach.W trakcie III Forum Nowoczesnej Produkcji, podczas prezentacji „Mixed-reality w Industry 4.0 – redefiniowanie rzeczywistości w produkcji przemysłowej” firma przedstawiła swoją najnowszą innowację – SECO/LENS, aplikację wykorzystującą technologię rozszerzonej rzeczywistości w oparciu o najnowszy komputer holograficzny Microsoft – HoloLens. Jest to pierwsza taka aplikacją w Polsce i jedna z pierwszych na świecie wykorzystywana w przemyśle ciężkim.

Cyfrowe technologie dają podstawę rozwoju czwartej rewolucji przemysłowej, której jesteśmy obecnie świadkami. Paliwem napędzającym tę koncepcje są konkretne rozwiązania wykorzystujące potencjał Internetu Rzeczy (IoT), chmury obliczeniowej, rozszerzonej rzeczywistości oraz zaawansowanej analityki. Seco/Warwick stoi na czele rewolucji cyfrowej w przemyśle produkcyjnym, pokazując w jaki sposób skutecznie wykorzystać narzędzia cyfrowe do kreowania innowacyjnych rozwiązań i modeli działania. W oparciu o technologię Microsoft firma stworzyła zintegrowany ekosystem danych, aplikacji i systemów, które wspierają jej wzrost oraz podnoszą sprawność procesów, w szczególności tych o innowacyjnym charakterze – podkreśla Dariusz Piotrowski, członek zarządu w polskim oddziale Microsoft.

Źródło: Seco/Warwick

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również