SECO/WARWICK organizuje pierwsze na świecie on-line e-SEMINARIUM

Preview
Seco/Warwick
Reklama
Reklama

Pod egidą SECO/WARWICK – lidera obróbki cieplnej i metalurgii próżniowej – odbędzie się pierwsze w branży wirtualne spotkanie międzynarodowych specjalistów, którzy online podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Świat przeniósł się do sieci i prowadzi tam równoległe życie: prywatne, służbowe i biznesowe. To w sieci pracujemy, spotykamy się, dyskutujemy, oglądamy, eksplorujemy, poznajemy i uczymy się. Stąd zrodziła się potrzeba e-SEMINARIUM 4.0 – mówi Katarzyna Sawka, Globalny Dyrektor Marketingu Grupy SECO/WARWICK.

Wydarzenie organizowane przez SECO/WARWICK to nie jest kolejny webinar, to nie jest promocja produktów, to nie są wirtualne targi – to platforma wymiany wiedzy i doświadczenia, spotkanie praktyków i naukowców, czyli wydarzenie na miarę dzisiejszych czasów. Bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w bezpieczeństwie i komforcie spotkają się tysiące uczestników z całego świata. Branża podzieli się wiedzą i doświadczeniem, zobaczy, usłyszy, przeczyta, dowie się, podyskutuje o biznesie, wyzwaniach obróbki cieplnej oraz rozwikła branżowe sekrety. 

Powiązane firmy

3 bloki tematyczne, czyli różne punkty widzenia

Trzy bloki tematyczne, to trzy różne spojrzenia na branżę, tj. z punktu widzenia biznesu, jego utrzymania oraz prowadzenia. Stąd bloki: Biznes 4.0, Codzienne wyzwania obróbki cieplnej i Sekrety obróbki cieplnej. By śmiało patrzeć w przyszłość, warto ją zobaczyć z różnej perspektywy. Będzie to możliwe dzięki 3 blokom tematycznym prowadzonym w 3 równoległych pokojach spotkań prowadzonych i współprowadzonych przez branżowe i naukowe autorytety.

Preview

e-SEMINARIUM –  wirtualne spotkanie branży

Wielkie firmy i nazwiska spotykają się 9 września na platformie e-seminarium SECO/WARWICK, platformie wymiany wiedzy i doświadczeń. Wirtualne spotkanie dostosowane jest do możliwości i potrzeb dzisiejszych specjalistów branży obróbki cieplnej i metalurgii. Tworząc pierwsze na świecie tego typu wydarzenie, organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo uczestników, wysoką jakość przekazu, możliwość interakcji między uczestnikami i prelegentami.

ECO nie tylko SECO

Pandemia pokazała, w jak wielkiej potrzebie znajduje się nasza planeta, stąd uznaliśmy, iż symboliczny 1 dolar od każdego sprzedanego biletu przekazany zostanie na jedną z trzech organizacji społecznych: WWF, PETA i GREANPEACE. Do którego z gigantów społecznych trafią zebrane zdecydują uczestnicy wydarzenia. SECO jest ECO i jego partnerzy także – puentuje Katarzyna Sawka.

>>Świat obróbki cieplnej i metalurgii spotyka się teraz w sieci – zobacz więcej o eSEMINARIUM<<

Źródło: Artykuł sponsorowany (SECO/WARWICK)

SECO/WARWICK S.A.

SECO/WARWICK S.A.

Od blisko 100 lat SECO/WARWICK rewolucjonizuje światowy przemysł metalurgiczny, dostarczając urządzenia i technologie do czołowych firm w branżach lotniczej, samochodowej czy energetycznej.

Profil Firmy

SECO/WARWICK S.A.