Seminarium Seco/Warwick już we wrześniu!

Seco/Warwick, seminarium, konferencja, Obróbka Cieplna 4.0 © Seco/Warwick

Udostępnij:

Nowa formuła z potężną dawką wiedzy oraz szerokie grono profesjonalistów - to wszystko czeka na uczestników XXII Seminarium Seco/Warwick "Obróbka Cieplna 4.0".

Podczas tegorocznego Seminarium "Obróbki Cieplnej 4.0", jak zazwyczaj zostaną poruszone istotne tematy dla tej dziedziny. Jednak w odświeżonej formule, bo w trzech blokach tematycznych, odpowiadającym trzem głównym grupom odbiorców rozwiązań obróbki cieplnej, omówione zostaną najważniejsze trendy z zakresu technologii obróbki cieplnej.Potężna dawka wiedzy

Seminarium Seco/Warwick to certyfikowane szkolenie, o wysokim poziomie merytorycznym i ceniona wśród ekspertów platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. Specjaliści ze świata nauki i biznesu, inżynierowie praktycy, czy eksperci z Politechniki Łódzkiej i Poznańskiej, zapewnią unikatową wartość wydarzenia.Tematy Przemysłu 4.0

Odpowiedzi na nurtujące pytania, możliwość aktywnego udziału w debacie, autorytety branżowe będące gwarancją najwyższego poziomu merytorycznego – to nie wszystko co czeka na uczestników XXII Seminarium Seco/Warwick. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną także nowości produktowe i technologiczne firmy.

Poza oprawą merytoryczną, jak zwykle wysoko ustawiona jest poprzeczka networkingowa. Bowiem pierwszy wieczór to doskonała okazja do nawiązania nieformalnych kontaktów biznesowych, zaś Gala Dinner to zwyczajowo, uroczysta kolacja w jeszcze bardziej uroczystej oprawie artystycznej.

Źródło: Seco/Warwick

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również