SIAD partnerem technologicznym targów STOM

targi STOM, SIAD © SIAD

Udostępnij:

Firma SIAD, lider w sektorze obróbki mechanicznej metalu, jest nie tylko dostawcą gazów i mieszanek do zastosowań laserowych i spawalniczych, ale także niezawodnym partnerem, który oferuje skuteczne, innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania. Podczas tegorocznych targów STOM SIAD proponuje wystawcom rewelacyjne rozwiązanie.

SIAD, we współpracy z Targami Kielce, oferuje wystawcom STOM możliwość zilustrowania działania ich maszyn laserowych i spawalniczych w celu zwiększenia ich widoczności na targach.Podczas STOM 2019 firma będzie oficjalnym dostawcą marki „LaserStar” zaprojektowanej specjalnie dla wystawców, która obejmuje:
• dostawę gazów z serii LaserStar do zastosowań laserowych o wysokiej czystości, certyfikowanych pod kątem zgodności z głównym standardem produkcji,
• instalację połączeń niezbędnych do transferu gazów do punktu użytkowania,
• dostępność niezbędnych urządzeń kontrolujących przepływ i ciśnienie,
• pomoc techniczną ze strony wykwalifikowanych techników podczas całego wydarzenia,
• usługi doradcze dotyczące najbardziej odpowiedniej mieszaniny gazów i wszelkich problemów, które mogą wystąpić przy cięciu i spawaniu.

Gazy SIAD zostaną udostępnione w butlach oraz wiązkach wyposażonych w zawór antyskażeniowy i wykonanych z materiałów zgodnych z normami WE dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa pracy

Źródło: Targi Kielce

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również