Sidel otwiera nowe biuro we Wrocławiu

nowe biuro Sidel © Sidel

Udostępnij:

Sprawniejsza obsługa klientów z Europy Środkowo-Wschodniej była głównym powodem uruchomienia nowego biura we Wrocławiu przez firmę Sidel, wiodącego dostawcę urządzeń produkcyjnych i usług w dziedzinie opakowań z PET, puszek i opakowań szklanych na wyroby płynne.

Nowy obiekt zajmuje powierzchnię około 500 m2 i jest miejscem pracy 25 pracowników działów sprzedaży, obsługi w terenie, IT oraz finansów.- Zawsze szukamy nowych sposobów doskonalenia naszej oferty. Większe biuro zapewni nam liczne korzyści, w tym możliwość oferowania jeszcze lepszych usług wsparcia - mówi Paweł Warszawski, dyrektor handlowy Sidel na regiony Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Europy Środkowo-Wschodniej oraz Rosji i Wspólnoty Niepodległych Państw. - Będziemy utrzymywać nasze wysokie standardy, jednocześnie przyspieszając nasz wzrost w Polsce i na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Europa i Azja Środkowa to jedne z regionów, w których przekroczyliśmy naszą docelową wielkość zamówień w roku 2016. Nowy obiekt będzie doskonałym fundamentem dla dalszego rozwoju naszych możliwości.

W swoich planach dalszego wzrostu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej firma Sidel widzi Polskę jako jeden z najbardziej dynamicznych rynków. Krajowy rynek opakowań przewiduje, że skumulowana roczna stopa wzrostu w okresie od 2016 do 2020 r. będzie na poziomie 4,4% w sektorze napojów rozlewanych do butelek z PET oraz odpowiednio 2,7% i 1,0% w przypadku opakowań szklanych i puszek. Z kolei na rynku żywności, kosmetyków i chemii gospodarczej ta sama stopa osiągnie w sektorze opakowań z PET poziom 1,6% w latach 2016–20202.

Osoby odwiedzające nowy obiekt Sidel we Wrocławiu będą miały możliwość poznania najnowszych innowacji firmy w dziedzinie opakowań, urządzeń i usług. Są wśród nich Usługi Sidel Online — sieciowy interfejs pozwalający na szybkie zamawianie oryginalnych części zamiennych Sidel przez Internet. System ten — początkowo wdrożony w Europie i Azji Środkowej, gdzie cieszy się coraz większym zainteresowaniem — wkrótce zostanie wprowadzony w nowych regionach. Firma Sidel jest także świadoma wielu różnych i pozornie wykluczających się potrzeb producentów — na przykład konieczności zwiększenia liczby jednostek magazynowych przy jednoczesnym zachowaniu prostoty, wydajności i niezawodności produkcji.Źródło: Sidel

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również