Siłownik mocujący w otworach na EMO 2019

siłowniki mocujące od Roemheld © Roemheld

Udostępnij:

Na targach EMO 2019 zostanie zaprezentowana nowa seria siłowników mocujących w otworach. Zalety to niezwykle zwarta i wąska budowa gwarantująca optymalną możliwość zamocowania detalu nawet w trudno dostępnych otworach w przestrzeniach zwartych i zawężonych konturach detalu.

Dzięki smukłej budowie możemy mocować nawet w bardzo trudno dostępnych otworach w detalu. Zestawy segmentów i tulejek mocujących są wymienne dzięki czemu przy zmianie średnicy siłownik pozostaje w przyrządzie a wymieniamy tylko segmenty. Wysokość od powierzchni bazowej przyłożenia również zmienna. Możliwość odmuchu celem zapewnienia czystości punktu mocowania. Dodatkowo możliwa implementacja czujników do potwierdzania pozycji detalu w przypadku automatyzacji procesu: zamocowano/odmocowano, stan trzpieni mocujących.



Źródło: Roemheld

Udostępnij:

Drukuj




MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.




TOP w kategorii






Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również