Skaner przenośny dla przemysłu

skaner 3D Smarttech © Smarttech

Udostępnij:

Smarttech 3D portable 1.3 Mpix to nowoczesny skaner przenośny dedykowany nie tylko przemysłowi, ale też medycynie za sprawą możliwości dokonania szybkiego pomiaru. 

Skaner ten cechuje się niezwykle wysoką dokładnością na poziomie 0,06 mm oraz błyskawicznym czasem skanowania nieprzekraczającym 0,2 sekundy. Urządzenie zachowuje przy tym pełną wygodę i poręczność skanowania, gdyż pomiar można wykonać trzymając skaner w dłoniach lub umieszczając go na statywie.


Pojemna bateria zapewnia mobilność, a wygodę użytkowania gwarantuje wmontowany w skaner ekran dotykowy, który wraz z jednostką obliczeniową pozwala wykonać nie tylko pojedyncze pomiary, ale udostępnia też możliwość łączenia ich po krzywiźnie. Intuicyjne oprogramowanie przeprowadzi operatora przez cały proces skanowania, dzięki czemu nie jest wymagane posiadanie jakiejkolwiek wiedzy metrologicznej w celu dokonania pomiaru.

Profesjonalne fabryczne skalibrowanie skanera Smarttech 3D portable potwierdza certyfikacja producenta według niemieckiej normy VDI/VDE 2634. Dokładność pomiarowa może również zostać potwierdzona przez certyfikat od niezależnego akredytowanego laboratorium pomiarowego.


TOP w kategorii


#Produkty

skaner 3D SmarttechŹródło: Smarttech

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również