Skanowanie w dobrej cenie

© FARO Technologies

Udostępnij:

 

Firma FARO uzupełnia portfolio skanerów laserowych FARO Focus Laser Scanner o model FARO FocusM 70 stworzony z myślą o profesjonalnych użytkownikach z sektora budowlanego BIM/CIM oraz bezpieczeństwa publicznego.

FARO FocusM 70 w połączeniu z FARO Scene kosztuje niecałe 25 000 euro przy zachowaniu przemysłowej wydajności działania. Cechuje się stopniem ochrony IP54, który umożliwia pracę w warunkach dużego zapylenia i wilgotności, obrazowaniem HDR, szybkością wykonywania pomiarów wynoszącą niemal 500 000 punktów na sekundę i rozszerzonym zakresem temperatur. Użytkownicy mają nieograniczoną swobodę wyboru oprogramowania, ponieważ dane rejestrowane przez skaner można wykorzystać także w programach firm trzecich.Skaner został specjalnie zaprojektowany do zastosowań w pomieszczeniach i na zewnątrz wymagających skanowania z odległości do 70 m i z dokładnością ± 3 mm.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również