SKS założyła nową filię w Turcji

©

Udostępnij:

German SKS Welding Systems GmbH, z siedzibą w Kaiserslautern, założyła nową filię: począwszy od 1. listopada 2014 r., SKS Welding Systems Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi obsługuje użytkowników i inwestorów z terenu Turcji. Jej oferta dla klientów SKS obejmuje w szczególności udzielanie fachowych porad, rozwiązania indywidualne i szybszą obsługę.

Osobą odpowiedzialną za powyższe działania jest Serdar C. Arıcan, dyrektor zarządzający tureckiej filii SKS. Ma on bogate doświadczenie w zakresie zautomatyzowanych technologii spawalniczych. Jego wiedza dotycząca branży i umiejętności techniczne powinny dodatkowo stymulować zadowolenie klientów i rozwój rynku.Zakładając filię w Turcji, SKS Welding Systems rozszerza swoją obecność na rynkach międzynarodowych. "Zakładając naszą filię w Turcji, rozszerzamy międzynarodową sieć, zbliżając się w ten sposób do klientów w ważnych krajach uprzemysłowionych. To gwarantuje, że nasze nowo opracowywane produkty - szczególnie w zakresie procesów łukowego spawania wspomaganego przez roboty - i nasza pomoc techniczna dotrą do użytkowników w krajach filii i klientów w miejscu ich działania" – mówi dyrektor zarządzający Markus Klein wyjaśniając aspekt strategii korporacyjnej SKS.

Zarządzana przez właściciela firma od 25 lat obsługuje klientów przemysłowych, którzy wykorzystują zautomatyzowane technologie spawalnicze. Działalność firmy koncentruje się na branży motoryzacyjnej i jej dostawcach; inne obszary, na których skupia się firma obejmują urządzenia do spawania stacjonarnego i obwodowego. Od roku 1989, w którym dyrektor zarządzający Dieter Klein założył SKS, ta specjalizująca się w spawaniu firma przeszła ewolucję od wyspecjalizowanego dilera do firmy opracowującej i produkującej zautomatyzowane technologie spawalnicze i dzisiaj zajmuje czołową pozycję w tym sektorze technologii.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.sks-welding.com.

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również