Skuteczna ochrona przed korozją

© Carl Bechem

Udostępnij:

 

Firma Carl Bechem GmbH w swojej ofercie ma m.in. środki ochrony antykorozyjnej, które cechują się dobrymi właściwościami wypierania wody oraz nie zawierają związków aromatycznych i metali ciężkich.

Środek do ochrony antykorozyjnej BERUPROTECT HD zawiera rozpuszczalniki i syntetyczną żywicę polimerową, która tworzy na powierzchni materiału ochronną powłokę podobną do lakieru. Preparat może być nanoszony przez rozpylenie, malowanie lub zanurzanie po uprzednim oczyszczeniu powierzchni z brudu i/lub rdzy. Po wyschnięciu tworzy trwałą warstwę o grubości 15 μm odporną na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Powłoka zachowuje swoje właściwości przez ok. 100 dni, po ktorych można ją usunąć rozpuszczalnikiem polarnym (np. izopropanolem lub acetonem). Środek został stworzony z myślą o konserwacji rur wiertniczych w instalacjach naftowych, profili, części aparatury i maszyn oraz zbiornikow i małych elementow z materiałow żelaznych. Jego wydajność wynosi ok. 45 g/m.Dystrybutorem produktów Carl Bechem na polskim rynku jest EuroFluid.
www.eurofluid.pl 

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również