Southco rozszerza działalność produkcyjną w Polsce

Southco, fabryka © Southco

Udostępnij:

Southco, światowy lider technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu, poinformował o planach rozszerzenia swojej działalności o Polskę. TouchPoint, spółka – matka Southco, nabyła teren w południowo-wschodnim regionie Rzeszowa, gdzie Southco wybuduje nowy zakład produkcyjny o powierzchni ok. 6500 m2 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rosnącej liczby europejskich klientów firmy.

Budowa nowego zakładu rozpocznie się w tym roku, a zakończenie prac planowane jest na początek roku 2019. Inwestycja w Polsce zapewni Southco nową lokalizację, która wzmocni dalszy rozwój firmy w Europie w obrębie działalności produkcyjnej, technologicznej i dystrybucyjnej.Decyzja Southco o otwarciu nowego zakładu w Polsce wpisuje się w międzynarodowy trend w biznesie dotyczący wyboru inwestycji w szybko rozwijającym się regionie, który ma wykwalifikowaną kadrę i posiada bogate zasoby kultury. Nowy zakład będzie charakteryzował się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Jego powstanie stworzy nowe i atrakcyjne miejsca pracy, a rekrutacja planowana jest jeszcze w bieżącym roku.

- Cieszymy się, że udało nam się rozszerzyć naszą działalność produkcyjną o obszar, który staje się centrum dla rozwoju nowej technologii i z niecierpliwością oczekujemy na otwarcie działalności w Polsce - powiedział Thomas Mehler, Prezes Southco, Inc. - Wraz z ukończeniem budowy nowego zakładu w Polsce, będziemy posiadali dwa zakłady w Wielkiej Brytanii i jeden w Europie centralnej wzmacniający naszą wydajność operacyjną i realizację zamówień oraz umożliwiający nam zapewnienie wartości dodanej dla naszych klientów.

Źródło: Southco

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również