Spore wyróżnienie dla firmy Wiha

Preview
Reklama
Reklama

Wiha Werkzeuge, niemiecka firma produkująca narzędzia ręczne, dołączyła do grona niemieckiej elity innowacyjności, otrzymując w Essen nagrodę TOP 100 od mentora rankingu innowacyjności Rangi Yogeshwara.

Nagroda wręczona została na Niemieckim Szczycie Przedsiębiorstw Średniej Wielkości w Essen przez moderatora i mentora rankingu innowacyjności Rangę Yogeshwara. W odbywającym się już po raz 23. konkursie analizowano i oceniano takie kryteria jak np. zarządzanie innowacjami oraz sukcesy innowacyjne przedsiębiorstwa.

Reklama

Firma Wiha już od momentu założenia, które miało miejsce ponad 70 lat temu, prowadzi działalność w zakresie rozwoju, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości rozwiązań w zakresie profesjonalnych narzędzi ręcznych dla przemysłu i rzemiosła. Wskaźnikami siły innowacyjności producenta ze Schwarzwaldu są nie tylko liczne krajowe i międzynarodowe patenty oraz nagrody za innowacje w sektorze narzędzi ręcznych, ale również takie nagrody jak "MX Award" dla najlepszej firmy w Niemczech w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw, czy też najnowszy certyfikat jakości AGR e.V. (Aktion Gesunder Rücken – niemieckie stowarzyszenie Akcja na rzecz Zdrowego Kręgosłupa).

Reklama

Podczas wyboru TOP 100 przedsiębiorstwa, biorące udział w konkursie, oceniane były przez prof. dr Nikolausa Franke i jego zespół naukowców z katedry Przedsiębiorczości i Innowacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu. Analizie poddano ponad 100 parametrów w pięciu kategoriach "Zarządzanie wspierające innowacje", "Klimat innowacji", "Procesy innowacyjne i organizacja", "Marketing innowacji/Ukierunkowanie na klienta" i "Sukces innowacyjny". Firma Wiha jest dumna z otrzymanej nagrody oraz związanego z nią uznania i docenienia kultury innowacji przedsiębiorstwa.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama