Spotknie w ramach Urban Innovative Actions

Preview
Citi.io
Reklama
Reklama

Komisja Europejska uruchomiła drugi nabór na projekty dotyczące działań innowacyjnych na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich, tzw. Urban Innovative Actions – UIA. 

W celu wsparcia miast w tym procesie, Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Komisją Europejską (DG REGIO) oraz Sekretariatem UIA organizuje spotkanie dla przedstawicieli miast poświęcone drugiemu naborowi UIA.

Reklama

Spotkanie odbędzie się 9 lutego br. w Warszawie w siedzibie Ministerstwa Rozwoju przy ul. Wspólnej 2/4 i będzie podzielone na 2 części. W pierwszej, ogólnej, zaprezentowane zostaną zasady drugiego naboru oraz funkcjonowania UIA. W drugiej przedstawiciele miast będą mieli możliwość indywidualnego przedyskutowania z ekspertami KE i UIA swoich pomysłów na projekty.

UIA zachęca wnioskodawców do opracowania i przedstawienia projektów w ramach trzech tematów: gospodarka o obiegu zamkniętym, mobilność w miastach oraz integracja migrantów i uchodźców. Całkowity budżet obecnego naboru wynosi 50 mln euro z EFRR. Nabór na projekty trwa do 14 kwietnia br.

Reklama

Źródło: Ministerstwo Rozwoju

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama