Środek do czyszczenia instalacji sanitarnych z aktywnym blokerem zapachów

Buzil, środek czyszczący © Buzil

Udostępnij:

Firma Buzil wprowadził do swojej oferty nowy, niewymagający oznaczeń środek do czyszczenia instalacji sanitarnych Bucasan Sanibreeze G 454 z aktywnym blokerem zapachów.

Najnowszy produkt Buzil to niewymagający znakowania środek do czyszczenia instalacji sanitarnych Bucasan Sanibreeze G 454 na bazie kwasku cytrynowego. Wraz z nowym produktem Buzil uzupełnia portfolio produktów czyszczących stosowanych w środowiskach z obciążeniem zapachowym. Wrażliwe obszary zastosowania, np. szpitale i domy opieki, stanowią dla produktów do czyszczenia spore wyzwanie. Wraz z produktami Bucasan Sanibreeze G 454 do instalacji sanitarnych, Drizzle Blue SP 20 do czyszczenia powierzchni, Corridor Cibreeze Wipe S 790 do czyszczenia podłóg i gotowym do użycia odświeżaczem powietrza Buz Fresh Magic G 567 Buzil oferuje skuteczne rozwiązania higieniczne do przestrzeni mieszkalnych i sanitariatów.Dzięki aktywnemu blokerowi o świeżym cytrusowym zapachu dezodorantu Bucasan Sanibreeze G 454 skutecznie i trwale usuwa brzydkie zapachy w całej strefie sanitarnej i w obszarze mokrym. Produkt może być stosowany na wszystkich materiałach i powierzchniach kwasoodpornych jak płytki ceramiczne, umywalki i miski klozetowe i jest idealnym środkiem do ceramiki sanitarnej, powierzchni chromowanych, ze stali nierdzewnej i aluminium G 454 ma zaawansowane działanie myjące i bez problemu usuwa zanieczyszczenia typowe dla sanitariatów, jak kamień, brud i pozostałości mydła. Zintegrowany efekt sperlania zapewnia połysk bez smug i bez konieczności dodatkowego suszenia oraz skutecznie chroni przed plamami wodnymi i ponownym zabrudzeniem.

Bucasan Sanibreeze jest przeznaczony do stosowania z armatką pianową i maszyną jednotarczową, a od 1 maja 2019 r. jest dostępny zarówno w butelkach 1-litrowych, jak i w pojemnikach 10-litrowych.

Źródło: Buzil

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również