SSI Schaefer zaprasza na swoje wirtualne stoisko

SSI Schaefer, wirtualne stoisko © SSI Schaefer

Udostępnij:

Z powodu odwołania targów LogiMAT 2020 firma SSI Schaefer uruchomiła wirtualne stoisko, dając tym samym swoim klientom oraz zainteresowanym firmom możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami produktowymi dla logistyki magazynowej.

Utrzymujemy kontakt z klientami i jesteśmy przekonani, że wirtualne stoisko na naszej stronie internetowej z różnymi opcjami dialogu jest świetną alternatywą dla naszych klientów, partnerów i zainteresowanych firm – mówi Enrico Gazzano, wiceprezes ds. marketingu globalnego w SSI Schaefer.Wirtualne stoisko skupia się na produktach i koncepcjach zrównoważonej i zorientowanej na przyszłość intralogistyki. W segmencie komisjonowania SSI Schaefer prezentuje manualne i w pełni zautomatyzowane rozwiązania, takie jak robotyka komisjonowania, przenośnik podwieszany SSI Carrier do handlu e-commerce i zastosowań wielokanałowych, a także pionowy regał windowy LOGIMAT wyposażony w LOGISAFEPICK, który umożliwia komisjonowanie w 100% bezbłędne.

Prezentowana jest również szeroka gama oprogramowania logistycznego SSI Schaefer od WAMAS do SAP. Oprogramowanie jest dostępne jako samodzielne lub zintegrowane z systemem logistycznym.

>>Odwiedź wirtualne stoisko firmy SSI Schaefer<<


TOP w kategorii
 

Źródło: SSI Schaefer

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również