SSI SCHÄFER na targach LogiMAT 2018

SSI Schaefer © SSI Schaefer

Udostępnij:

Podczas tegorocznych targów przemysłu logistycznego LogiMAT, które odbędą się w dniach 13-15 marca w Stuttgarcie, eksperci ds. intralogistyki skupią się na innowacyjnych i przyszłościowych rozwiązaniach.

Dwa stanowiska o łącznej powierzchni ponad 400 m² będą miejscem dialogu, pokazów, jak również miejscem, w którym zostaną zaprezentowane skutecznie wdrożone projekty, nowe produkty i innowacje. Firma SSI SCHÄFER zaprasza wszystkich zainteresowanych uczestników targów do włączenia się w dyskusje dotyczące poszczególnych wyzwań i rozwiązań, do podzielenia się swoimi pomysłami, a także do opracowywania koncepcji opartych na indywidualnych rozwiązaniach.W tym roku, podczas targów LogiMAT lider rynku – SSI SCHÄFER – będzie świętował światową premierę nowego, wysoce dynamicznego produktu. Dodatkowo podczas targów po raz pierwszy zostanie zaprezentowany wydajny przenośnik podwieszany SSI Carrier. Dzięki Aplikacjom Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości, jak również sterowaniu głosowemu Alexa, firma SSI SCHÄFER będzie miała możliwość „ożywienia” doświadczeń związanych z użytkowaniem swoich najnowocześniejszych produktów. Ponadto, również w tym roku SSI SCHÄFER będzie kontynuowała uznany panel ekspercki „LET'S TALK”, podczas którego przez wszystkie trzy dni trwania targów, wysokiego szczebla reprezentanci branży oraz liderzy opinii w branży logistyki będą omawiać przyszłe trendy. Panel będzie moderowany przez dziennikarkę Gesę Eberl. Rozmowy będą transmitowane na żywo w Internecie ze stanowiska SSI SCHÄFER w atmosferze studia telewizyjnego.

Hala 1, stanowisko D21
Hala 8, stanowisko D49

Źródło: SSI SCHÄFER

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również