"Starcie Szlifierzy" - pierwsze zawody w szlifowaniu

© 3M

Udostępnij:

29 stycznia 2016 roku w Centrum Innowacji 3M przy ulicy Kowalskiej 143 we Wrocławiu kilkunastu profesjonalnych szlifierzy będzie mogło sprawdzić się w czterech konkurencjach i powalczyć o tytuł "Mistrza Szlifowania 3M".

Wydarzenie organizowane przez firmę 3M skierowane jest do specjalistów z branży obróbki metalu. Uczestnicy mają rywalizować zarówno w zadaniach związanych z wiedzą teoretyczną jak i umiejętnościami praktycznymi. W trakcie wydarzenia do dyspozycji otrzymają produkty ścierne marek Cubitron II oraz Scotch-Brite. Zawody mają na celu nie tylko wyłonić najlepszych specjalistów, ale również dać możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy z zakresu obróbki metalu.Pracę szlifierzy będzie oceniać jury branżowych ekspertów, w tym między innymi Justyna Lenc "Welding Girl" - słynna blogerka związana z tematyką obróbki metalu i autorka bloga www.spawaczka.pl. W czasie "Starcia Szlifierzy" zostanie również podsumowana działalność klubu lojalnościowego Industrial Club 3MTM oraz efekty kampanii 3M Science. Applied to Life.TM dla marki CubitronTM II.

Organizatorem wydarzenia jest firma 3M. Działa ona w wielu różnych dziedzinach techniki prowadząc działalność produkcyjno-handlową na całym świecie. Firma skupia się przede wszystkim na takich branżach jak: ochrona zdrowia, produkty konsumenckie, bezpieczeństwo, przemysł, elektronika i energetyka. W Polsce 3M zatrudnia ponad 2000 osób, którzy pracują w czterech ośrodkach produkcyjnych.

Źródło: 3M

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również