Stojak do dezynfekcji rąk

Tork, stojak do dezynfekcji rąd © Tork

Udostępnij:

W biurach typu „open space” pracownicy siedzą blisko siebie, a nawet korzystają z tych samych biurek. A im więcej wspólnego użytkowania sprzętu biurowego, tym większa trudność w utrzymaniu higieny. Jak temu zaradzić? Zapewniając pracownikom dostęp do takich rozwiązań higienicznych jak środki dezynfekujące dłonie oraz chusteczki higieniczne wykorzystując stojak do dezynfekcji Tork.

Stojak do dezynfekcji marki Tork zapewnia łatwy dostęp do środków dezynfekujących dłonie i chusteczek higienicznych. Podręczny i montowany na wysokości oczu przypomina o higienie dłoni. Stojak oferuje rozwiązania niezbędne do budowania solidnej podstawy utrzymania higieny w biurze,  a także:

  • Elegancki design idealnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem biura
  • Jest kompatybilny zarówno z linią dozowników Tork Image Design jak i Elevation
  • Jest wystarczająco stabilny dla ręcznych oraz bezdotykowych dozownikówPanel AD-A-Glance, będący częścią stojaka do dezynfekcji rąk, pozwala na komunikację z pracownikami i gośćmi. Ten dostosowywany panel reklamowy jest narzędziem marketingowym, a ponadto zachęca do utrzymywania wysokich standardów higieny. Internetowa platforma projektowa marki Tork pozwala w łatwy i szybki sposób zaprojektować i wydrukować własny komunikat. Na stronie http://www.tork.pl/ są także gotowe komunikaty AD-A-Glance. Bogata oferta szablonów pozwala w pełni wykorzystać stojak jednocześnie zachęcając pracowników do utrzymywania odpowiedniego poziomu higieny.Źródło: Tork

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również