STOM 2016 - maszyny w gotowości

Preview
STOM
Reklama
Reklama

Przygotowania do IX Salonu Technologii Obróbki Metali STOM 2016 idą pełną parą.

Wystawcy krajowi i zagraniczni już od 9 do 11 marca w Kielcach będą mieli okazję zaprezentować się na: STOM, EXPO-SURFACE, CONTROL-STOM, PNEUMATICON, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO. Przemysłowa wiosna w Targach Kielce to łączna prezentacja ponad 500 firm wystawców z 26 krajów, m.in. Austrii, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Reklama

- Coroczny udział w Targach STOM pozwala nam zaprezentować technologiczne nowości, innowacyjne produkty przygotowane przez Grupę TRUMPF, wyjść z nimi naprzeciw potrzeb klientów – mówi dr inż. Andrzej Janiszewski, Prezes Zarządu TRUMPF Polska. - Kieleckie targi to również okazja do bliższego poznania klienta, wsłuchanie się w jego potrzeby, poprowadzenia dialogu na tematy go interesujące. Nasi klienci są bardzo aktywni, kreatywni, umacniają swoje pozycje na rynku polskim jak i europejskim – dodaje.

Imprezy odwiedza ponad 6500 fachowców z branży obróbki metali i obróbki blach, i branż pokrewnych m.in: maszynowej, motoryzacyjnej, górniczej, lotniczej, konstrukcji stalowych, medycznej, energetycznej, transportu kolejowego i maszyn rolniczych. Ale Targi STOM to nie tylko dynamiczna czy statyczna prezentacja najnowocześniejszego sprzętu. To także merytoryczna część przemysłu czyli spotkania brokerskie, seminaria i konferencje. Ogromnym zainteresowaniem gości targów niezmiennie cieszą się Dni Druku 3D oraz Laser Days.

Reklama

Szczegółowe informacje o targach dostępne są na stronie: www.targikielce.pl

MM Magazyn Przemysłowy jest głównym patronem wydarzenia.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama