STOM 2018. Nowy robot spawalniczy od Cloos Polska

© Raven Media

Udostępnij:

Na odbywających się w Kielcach targach STOM 2018 firma Cloos Polska zaprezentowała nowego robota do aplikacji spawalniczych – QRC 290. – Tym robotem chcemy przekonać klientów do robotyzacji i pokazać, że od tego konkretnego rozwiązania można zacząć ją wprowadzać – mówi Tomasz Jastrzębski, dyrektor sprzedaży w Cloos Polska.

Wspomniany robot to główny punkt ekspozycji firmy Cloos Polska na targach STOM 2018. – QRC 290 to mały robot o udźwigu do 4 kg. Ma proste sterowanie, ma duże możliwości, jest ekonomiczny i wygląda bardzo korzystnie na tle pozostałych robotów, które są w naszej ofercie oraz pozostałych dostępnych na rynku – zaznacza Tomasz Jastrzębski, dyrektor sprzedaży w Cloos Polska. – Tym robotem chcemy przekonać klientów do robotyzacji i pokazać, że od tego konkretnego rozwiązania można zacząć ją wprowadzać – dodaje.Jak podkreśla, wszystkie rozwiązania oferowane przez Cloos Polska, które związane są z automatyzacją spawania są wykonywane pod indywidualne zapotrzebowanie klienta, oczywiście w oparciu o stałe komponenty.

Targi STOM 2018 były dla firmy Cloos Polska bardzo udane. – Targi kieleckie charakteryzują się tym, że co roku mamy po nich coraz więcej pracy. Jest bardzo duże zainteresowanie naszymi rozwiązaniami, bardzo dużo osób przychodzi do nas z konkretnymi planami inwestycyjnymi czy produkcyjnymi szukać jakichś rozwiązań – nie kryje zadowolenia Tomasz Jastrzębski.


TOP w kategorii
Dalej kontynuuje: - Ten rok jest dobry i tutaj mamy informację jeśli chodzi o automatyzację nie tylko w Polsce, ale i generalnie w Europie. Tych projektów automatyzacyjno-produkcyjnych jest bardzo dużo. Wszyscy dostawcy, my również, jesteśmy mocno obciążeni, ale mimo to cały czas pokazujemy te nasze nowości. W tym roku jesteśmy jeszcze na targach ITM w Poznaniu, na expoWELDING w Sosnowcu, organizujemy także własne imprezy seminaryjne, gdzie zapraszamy wybrane grupy klientów.

Najbliższe seminarium odbędzie już za kilka dni, 19 kwietnia w Zamku Topacz w podwrocławskich Kobierzycach. – To będzie seminarium dedykowane dla firm integratorskich o rozwiązaniach, które pozwalają na robotyzację i automatyzację procesów spawalniczych. Serdecznie zapraszamy – zapowiada dyrektor sprzedaży w Cloos Polska.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również