STOM-Robotics – debiut podczas „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”

logo STOM-Robotics © Targi Kielce

Udostępnij:

Poprzednia edycja „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”  okazała się ogromnym sukcesem. W wystawie wzięło udział  900 wystawców z 35 krajów oraz ponad 12 tysięcy zwiedzających. Do cyklu w 2018 roku dołącza kolejna specjalistyczna wystawa – STOM-Robotics.

Debiutujący STOM-Robotics będzie w całości poświęcony robotom przemysłowym. Z pomysłem stworzenia nowej wystawy zwrócili się do organizatorów „Przemysłowej Wiosny” sami wystawcy. Partnerem tego wydarzenia została firma Yaskawa. Jest to jeden z największych na świecie producentów robotów przemysłowych, falowników, serwonapędów oraz kontrolerów ruchu. Roboty Yaskawa, znane pod marką Motoman, spełniają oczekiwania dynamicznie rozwijającego się rynku przemysłowego w Polsce.W skład „Przemysłowej Wiosny” obok Targów STOM-Robotics wchodzą także: STOM-Tool, STOM-Blech&Cutting, STOM Laser, Spawalnictwo, Wirtoprocesy, Exposurface, Pneumaticon, Control-STOM oraz Dni Druku 3D oraz targi TEiA.

Targi Kielce odbędą się w dniach od 10 do 12 kwietnia 2018 r.

Źródło: Targi Kielce

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również