Streamsoft PRESTIŻ - program do zarządzania ze specjalną aplikacją do zamówień

© Streamsoft

Udostępnij:

Specjaliści z firmy Streamsoft przygotowali specjalną aplikację do tworzenia zamówień od odbiorców, która współpracuje z systemem ERP - Streamsoft PRESTIŻ. Aplikacja powstała w celu usprawnienia procesu tworzenia zamówień od odbiorców. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się także w tych branżach, w których występuje wariantowość produkcji, np. w branży betonowej, meblarskiej, u producentów okien itp.

Aplikację do zamówień można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki zawartej w niej logice umożliwia ona dokładne odzwierciedlenie procesu (procedury) zamawiania - jaki ma miejsce w firmie klienta. Klient może ściśle zdefiniować wygląd aplikacji, sposób jej działania oraz zakres funkcjonalności, jakie ma spełniać.Ponadto aplikacja do przygotowywania zamówień jest bardzo intuicyjna i praktycznie „prowadzi użytkownika za rękę", czyli jeden wybór determinuje kolejne możliwości, a system czuwa nad tym, aby nie było możliwe przygotowanie oferty, której nie będzie można zrealizować. Stworzona oferta może być w systemie modyfikowana, kopiowana, a ostatecznie - po akceptacji klienta - zrealizowana.
Aplikacja może obsługiwać inne funkcjonalności, o jakie poprosi klient, jeżeli na etapie jej projektowania zostaną one przedstawione twórcom. W związku z tym aplikacja może kontrolować wiele rzeczy, na których zależy klientowi, ostrzegać lub blokować niepoprawne operacje użytkownika.

Aplikacja do tworzenia zamówień już znalazła zastosowanie m.in.: w firmach z branży betonowej, u producentów elementów kanalizacji oraz producentów rolet - gdzie przygotowanie zamówienia wymaga podania szeregu istotnych parametrów. Korzystanie z tej aplikacji znacznie przyspiesza i usprawnia tworzenie zamówień, a także zapewnia lepsze uszczegółowienie informacji przekazanych przez klienta, dzięki czemu skraca się czas realizacji.

www.streamsoft.pl

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również