Switch do zamontowania na maszynie

© Rockwell Automation

Udostępnij:

Rockwell Automation zaprezentowało Allen-Bradley ArmorStratix 5700, pierwszy na świecie switch ethernetowy, który może być montowany bezpośrednio na maszynie. Jak przystało na takie urządzenie, posiada ono stopień ochrony IP67 i jest niezwykle odporne na wstrząsy. Taka konstrukcja dwuwarstwowego switcha pozwala zmniejszyć koszty związane z zabudową szaf sterowniczych.

ArmorStratix 5700 zapewnia integrację danych maszynowych z bazami danych na szczeblu zarządzania. Pomaga mu w tym oprogramowanie Cisco IOS, które w połączeniu z innymi systemami informatycznymi pozwala podejmować zarządcom lepsze decyzje już na poziomie przedsiębiorstwa.Switch upraszcza projektowanie i rozwój sieci poprzez dedykowane narzędzia do konfiguracji i monitorowania ruchu. Upraszcza to uruchomienia i diagnostykę z poziomu zintegrowanego systemu opartego o architekturę Rockwell Automation. System idealnie wypełnia więc lukę pomiędzy IT i automatyką.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również