System łączników modułowych CombiTac

Staubli, łączniki modułowe © Staubli

Udostępnij:

Większość błędów występujących podczas instalacji przewodów jest spowodowana przez człowieka. Mogą one prowadzić do uszkodzenia złącz i sprzętu klienta, a w najgorszych przypadkach nawet do poważnych obrażeń.

System łączników modułowych Stäubli CombiTac został zaprojektowany i zmontowany tak, by wyeliminować błędy połączeń i zapewnić bezpieczną i bezbłędną instalację.Na żądanie montaż jest wykonywany w fabryce Stäubli przez wykwalifikowany zespół montażowy. Każdy kabel jest wykonywany zgodnie z dokładnymi specyfikacjami klienta lub po konsultacji z jednym z ekspertów w zakresie montażu kabli. Każde połączenie przechodzi następnie testy mechaniczne i elektryczne, aby zapewnić 100% funkcjonalność, a CombiTac jest ostatecznie dostarczany klientowi w stanie kompletnie zmontowanym i gotowym do podłączenia.Źródło: Stäubli

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również