System spieku metali EOS M 400

©

Udostępnij:

System spieku metali M 400 to odpowiedź firmy EOS na potrzebę większej komory budowania, zgłaszane przez użytkowników technologii DMLS. W ten sposób powstał system spieku metali EOS M 400 charakteryzujący się komorą drukowania o wymiarach 400 x 400 x 400 mm. Na początku system będzie oferowany z licencjami na materiał Aluminium AlSi10Mg oraz EOS NickelAlloy IN718. W kolejnych miesiącach EOS będzie dodawał kolejne materiały. 

M 400 to następny krok w rozwoju systemów spieku metali firmy EOS. Nowy system oprócz większej komory będzie zintegrowany z komorą oczyszczania. W przeciągu roku do oferty trafi także M 400 z kolejnymi opcjami. Maszyna będzie wyposażona początkowo w jeden laser o mocy 1kW, aby w 2015 roku pojawić się w wersji z czterema laserami. 



M 400 dedykowana jest głównie motoryzacji oraz lotnictwu, natomiast znajdzie także zastosowanie w produkcji form wtryskowych oraz elementów AGD.

Więcej informacji: www.bibusmenos.pl

Udostępnij:

Drukuj




MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.




TOP w kategorii






Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również