System sterowania do waterjetów

© Kimla

Udostępnij:

 

Firma Kimla wprowadziła do waterjetów najnowszą wersję zintegrowanego systemu sterowania.

Najnowsza wersja oprogramowania zawiera moduły CAD, NEST, CAM, CNC i umożliwia przygotowanie wycinania wręcz w kilkanaście sekund i to wszystko bez konieczności używania jakiegokolwiek zewnętrznego komputera i oprogramowania.Wystarczy wczytać plik dxf, wybrać rodzaj i grubość materiału, a oprogramowanie wygeneruje ścieżkę całkowicie automatycznie, włącznie z sortowaniem, wspólnymi liniami cięcia i prekonturowaniem, automatycznie dobierze długości i prędkości przebić oraz zoptymalizuje dynamikę pracy maszyny do konkretnych grubości.

Oprogramowanie to jest bardzo proste w użyciu, intuicyjne i wydajne, powstało na podstawie recenzji użytkowników różnych maszyn, którzy wskazywali najbardziej użyteczne funkcje oprogramowania których używali. Doświadczenie firmy Kimla wraz z doświadczeniami użytkowników maszyn do cięcia wodą zaowocowało wydajnym i wielofunkcyjnym systemem sterowania, które do maksimum wykorzystuje siłę wody.

www.kimla.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również